+37062081900
Kasdien nuo 08:00 iki 22:00


Es investicijos

Es investicijos

 

UAB „Vilnius Travel Service“ inovatyvių paslaugų naudojimas

diegiant e. komercijos sprendimus

UAB „Vilnius Travel Service“ įgyvendina projektą, kurio metu siekia integruoti išorinius bei automatizuoti vidinius veiklos procesus. Kuriant ir diegiant inovatyvius e. komercijos modelius elektroninėje svetainėje bus skaitmenizuota daugelis veiklos procesų, kurie ankščiau buvo atliekami rankiniu būdu. Diegiamuose skaitmenizuotuose sprendimuose klientai ras tokius atnaujinimus kaip tiesioginiai atsiskaitymai, paieškos ir atsiliepimų skiltys, paslaugų ir pramogų filtrai ieškant optimaliausio pasiūlymo,  išankstinių sąskaitų formavimas. Taip pat taps efektyvesni veiklos procesai, nes bus supaprastintas ir skaitmenizuotas administravimas bei komunikacija su klientais.

Planuojamas projekto rezultatas – sukurti ir įdiegti nauji skaitmeniniai klientų savitarnos sprendimai, kurie bus orientuoti į sklandesnį ir produktyvesnį įmonės paslaugų ir sistemų naudojimą.

Projektas finansuojamas UAB „Vilnius Travel Service“ nuosavomis lėšomis ir Europos regioninės plėtros fondo kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė lėšomis pagal 2014 – 2020 m. Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 E. komercijos modelis COVID-19“. Iš Europos regioninės plėtros fondo projekto įgyvendinimui skirta 37 725,00 Eur.  

Projekto pavadinimas – E. komercijos modelio diegimas UAB „Vilnius Travel Service“

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2022.03.24 – 2023.03.25.