+37062081900
Kasdien nuo 08:00 iki 22:00

Gausi profesionalų komanda dirbo ilgiau nei du metus, kad pagaliau, šių metų Spalio pabaigoje, duris atvertų naujasis „Amberton Green SPA Druskininkai“, tarp dviejų upių, Ratnyčėlės ir Nemuno, įsikūręs penkių žvaigždučių medicinos ir sveikatingumo - vienintelis MIEGO SPA Šiaurės Europoje. Visa tai vien tam, kad holistinis žmogaus sveikatinimas – proto, kūno ir širdies susibalansavimas – būtų atrastas iš naujo ir skubantis šiandienos žmogus per trumpą laiką leistų sau visiškai pailsėti.


rinktis

Laikotarpis
Svečiai
· 0 vaikų
pasirinkite
Ieškomi visi kelionių pasiūlymai nurodytame intervale
pasirinkite


Pasiūlymų nerasta!


Aprašymas

1

Kambarių aprašymai

79 šiuolaikinio komforto ir subtilios prabangos viešbučio kambariai, kuriuose prasideda SPA terapija: vienviečiai ir dviviečiai, 11 studijos tipo kambarių, 24 liukso tipo kambariai (iš 13 su virtuvėle kiekvienos šeimos patogumui).
5* sveikatingumo SPA komplekso numeriuose rasite viską, ko reikia kokybiškam poilsiui užtikrinti: nuo išmanių lovų iki visus metus stulbinančio gamtos grožio pro langą. Būkite pasveikinti ten, kur prasideda sveiko miego ir harmoningo poilsio kelionė.

Į žmogų orientuotas apšvietimas (Human centric)
Į unikalaus išplanavimo estetiškus ir prabangius viešbučio kambarius Jus lydės natūralių kvapų, garsų ir bioritmus palaikančių šviesos technologijų simfonija, kurių intensyvumas ryte žadins, o po pietų – nuramins.
Human centric apšvietimas – poveikis:
1. Užtikrina vizualinius poreikius
2. Didina budrumą ir mentalinius/kognityvinius gebėjimus darbo/mokymosi vietoje;
3. Gerina miego kokybę
4. Ir kas ne mažiau svarbu gamtai - Riboja šviesos taršą ir žalą gyvajai gamtai nakties metu.
Naujausi tyrimai rodo nevizualinės žmogaus regos sistemos svarbą budrumui. Tai atveria naujas nepageidaujamų mieguistumo ir darbingumo sutrikimų prevencijos bei gydymo galimybes. Visa tai kiekvienam mūsų svečiui einant ryte į pusryčius, arba  grįžtant iš kambario po atpalaiduojančios procedūros

Išmaniosios ergonominės lovos

Geram miegui vieno čiužinio ir pagalvės, be abejonės, nepakanka. Kokybiška, iš tvarių medžiagų pagaminta lova – gero miego sinonimas. Amberton Green SPA Druskininkai savo svečiams siūlomos lovos vis tik skiriasi nuo įprastinių: ERGOMOTION lovos reguliuojamos, todėl tai daugiau negu lova, tai daugiafunkcinis baldas. Šiuolaikinis žmogus lovoje ne tik miega, bet ir skaito, žiūri televizorių, kartais net dirba kompiuteriu, būtent tokiam žmogui ši lova ir yra skirta – kuris vienu valdymo pultelio mygtuko paspaudimu pasirinktų sau patogią padėtį.
Valdymo pultelyje jūsų patogumui jau užprogramuotos skirtingo pritaikymo pozicijos:

 • Zero G™ pakelia kojas šiek tiek virš širdies aukščio, paskatina kraujotaką ir sumažina įtampą apatinėje nugaros srityje.
 • Relax pozicijoje labiau pakeliama galvos dalis - galima atsipalaiduoti, klausyti muzikos, maitinti kūdikį.
 • TV pozicija vieno mygtuko paspaudimu pakankamai aukštai pakelia galvos dalį, jog galima patogiai skaityti knygą, žiūrėti televizorių ar dirbti kompiuteriu.

Jūs turite galimybę papildomai užsakyti Jūsų nakties miego analizę, įvertinant širdies ritmą, kvėpavimo sistemos veikimą, gilaus ir lengvojo miego fazių tarpsnius.

 

2

Maitinimas

Restoranas „SURR“
Naujas Fine Casual restoranas Druskininkuose, kuriame siekiant išlaikyti Calm Luxury poilsio jausmą apgalvota kiekviena detalė – nuo madingo, su mažiau spalvų ir kontrastų, 30’s Space Age epochos insipiruoto interjero iki atmosferą kuriančios modern retro muzikos.
Restorano kokybės garantas – patikima virtuve, suasmenintas aptarnavimas, platus gėrimų asortimentas, vyno korta ir išskirtinis kokteilių meniu. Restoranas, kuriame kiekvienas komandos narys atsidavimu savo profesijai įdės maksimalias pastangas jūsų įsimintinam poilsiui, virtuvė, kurioje šefo Gabrieliaus Zajac kūrybiškumu, šviežiomis žaliavomis, skonių balansu ir naujomis technologijomis paremtas meniu skoningomis pavers ne tik degustacinius vakarus, bet ir pusryčius ar vakarienes.
Solidžiam poilsiui restoranas dirbs nuo ryto iki pat vėlaus vakaro, nuo pirmojo espresso iki paskutinės vyno taurės. Ir norus pildys nuo dėmesingo ir profesionalaus aptarnavimo prie staliuko iki konfidencialaus pristatymo į kambarį.
Kai pietų Lietuvoje duris atveria kai kas neįprasto ir magiško – tai SURRealu…

 

3

Pramogos

Pasirinkimas iš plačiosios SPA procedūrų kolekcijos, o čia keli kolekcijos perlai:

 • Hypoxico išretintos deguonies terapija;
 • SPA plūduriavimo terapija;
 • Masažas - kūno pažinimo filosofija;
 • Vandens ir SPA kvapų ir tekstūrų terapijos kolekcijos;
 • Virtualios realybės treniruočių sistema ICAROS;
 • HUBER;
 • Pilates treniruokliai;
 • Technogym Personal Line treniruokliai;
 • Vertikali vonia;
 • STENDO kardiosinchronizuota kompresinė terapija;
 • Somnariumas - kosmosas.

Apie Somnariumą plačiau: tai gilaus atsipalaidavimo ir miego oazė, kurioje, pavargę nuo modernaus gyvenimo tempo, svečiai gali patirti unikalią atsipalaidavimo patirtį – inovatyviose miego kapsulėse mėgautis unikaliu popiečio snaudulio potyriu:

garsų terapija praturtinta specialiais muzikos takeliais, sukurtais kartu su JAV nacionaline miego asociacija, kuri atitinka tris miego fazes. Muzika ramina nervų sistemą ir paruošia kūną miegoti.
šviesos terapija pasižymi specialiai parinktu šviesos dažniu ir intensyvumu, puikiai atpalaiduoja nuvargusias akis;
ergonomiška kapsulės padėtis, kai svečias gali įsitaisyti į vadinamąją „nulinės gravitacijos“ poziciją, suteikianti kojoms lengvumą ir sumažina įtampą apatinėje nugaros dalyje.
švelnus pabudimas iš terapijos, lydimas lengvos vibracijos.

Šis trumpas energetinis miegas pakelia nuotaiką, sumažina stresą ir gerina judesių koordinaciją aktyviam dienos ritmui.

 

4

Internetas

По всей гостинице для гостей работает Wi-Fi 

5

Viešbučio patogumai

 • Inovatyvus sveikatingumo centras su išskirtinėmis gydymo ir SPA procedūromis lėtinio nuovargio, nemigos, išsekimo sveikatinimui; daugiau kaip 20 kabinetų ir daugiau kaip 50 procedūrų kiekvieno svečio ištobulintam skoniui – kruopščiai atrinkta ir pristatoma SPA procedūrų kolekcija
 • Natūralaus deginto juodalksnio sienos, kurios sukuria visą aromaterapijos efektą vos įžengus į baseiną. Seastone natūralus akmuo po jūsų kojomis. 11 m baseinas su įvairiomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, džakuzi 8-9 vietų
 • Garinė pirtis, kurioje bus palaikoma apie 40-45 laipsnių temperatūra bei 90 proc. drėgmė.
 • Sauna, kurioje periodiškai vis paduodamas naujas eterinių aliejų kvapas (eukalipto, levandos, pipirmetės), sukuriantis užburiantį kvapų derinį.

6

Atstumas iki oro uosto

128 км

7

Viešbučio lokacija žemėlapyje


Gydymo programos